Список форумов cryo.org.ua
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Конкурс на щорічну Премію Президента України у 2010 році

 
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов cryo.org.ua -> Гранты, конкурсы, премии
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Vitaliy Kholodny
Site Admin


Зарегистрирован: 01.07.2005
Сообщения: 506
Откуда: Харьков, Украина / Kharkov, Ukraine

СообщениеДобавлено: Пн Дек 14, 2009 10:19 am    Заголовок сообщения: Конкурс на щорічну Премію Президента України у 2010 році Ответить с цитатой

Конкурс на щорічну Премію Президента України у 2010 році


Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки (www.kdpu-nt.gov.ua) з 1 січня 2010 року оголошено конкурс на здобуття щорічних премій Президента України для молодих учених. З метою організації представлення Президією НАН України праць молодих учених НАН України до Комітету необхідно до 5 лютого 2010 року подати в Комісію по роботі з науковою молоддю НАН України (01601, Київ, вул. Володимирська, 54, Президія НАН України, к. 320, тел. 239-64-51) матеріали, оформлені згідно з Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених (http://www.kdpu-nt.gov.ua/main/publication/content/469.htm).

Консультації щодо порядку оформлення та висунення робіт на здобуття щорічних премій здійснюватимуться Комітетом з державних премій України в галузі науки і техніки за адресою: м. Київ, вул. Антоновича (Горького), 51, к. 1212 та за телефонами: (044) 246-63-00, 246-78-19.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Vitaliy Kholodny
Site Admin


Зарегистрирован: 01.07.2005
Сообщения: 506
Откуда: Харьков, Украина / Kharkov, Ukraine

СообщениеДобавлено: Пн Дек 14, 2009 10:21 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Інструкція
про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених


Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки приймає наукові праці, висунуті на здобуття щорічної премії Президента України для молодих вчених (далі - премія), щороку до 1 березня.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Премія присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють дальшому розвитку науки, суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі (у тому числі дослідження теми Голодомору 1932-1933 років в Україні).
1.2. Присуджується щороку до сорока премій (з них – п’ятнадцять премій для молодих вчених Національної академії наук України) у розмірі 20 тисяч гривень кожна.

1.3. На здобуття премії можуть висуватись наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.

1.4. У конкурсі на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, докторанти, аспіранти та інженерно-технічні працівники установ, організацій, підприємств України, Національної академії наук України, галузевих академій наук України та вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації як індивідуально, так і у складі колективу претендентів.

1.5. Колектив претендентів, робота якого висувається на здобуття премії, не може перевищувати чотирьох осіб. При цьому кожен із претендентів повинен бути безпосереднім учасником виконання наукової роботи і йому повинен належати значний творчий внесок.

1.6. До розгляду не приймаються роботи, за які їх виконавців вже було удостоєно державних нагород.
До складу колективу претендентів не включаються особи, удостоєні за цю працю державної нагороди, або включені у поточному році до іншого колективу претендентів, праця якого висувається на здобуття державної нагороди.

1.7. Вік осіб, які претендують на здобуття премії, не може перевищувати 35 років станом на 1 березня поточного року.

1.8. Премії повторно не присуджуються.


2. ПОРЯДОК ВИСУНЕННЯ ТА ПРЕДСТАВЛЕННЯ РОБІТ

2.1. Висунення праць на здобуття премій здійснюється науковими установами, організаціями, підприємствами Національної академії наук України, галузевих академій наук, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Рішення про висунення праці та колективу претендентів на премію приймається на засіданні вченої чи науково-технічної ради.

Громадян України, які не працюють у системі Національної академії наук України, галузевих академій наук, наукових установах та вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації, іноземців та осіб без громадянства, може бути включено до колективу претендентів, праця якого висувається на здобуття премії. Рішення про це приймає організація (установа), яка висуває роботу. Керівники установ та організацій зобов’язані провести попереднє обговорення праці і творчого внеску кожного претендента, що висувається у трудових колективах за місцем його основної роботи.

Документи оформленої роботи подаються за підпорядкованістю до президії Національної академії наук України, президій галузевих академій наук, колегій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

2.2. Представлення праць до Комітету провадиться президією Національної академії наук України, президіями галузевих академій наук України, колегіями міністерств та інших центральних органів виконавчої влади за поданням наукових установ, організацій, підприємств та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.


3. ПЕРЕЛІК ТА ЗМІСТ ДОКУМЕНТІВ І МАТЕРІАЛІВ

До Комітету подаються:
- витяг з протоколу засідання президії чи колегії про представлення праці;
- документи – том 1;
- опис роботи – том 2;
- анотація роботи;
- додаткові 2 примірники реферату роботи.


3.1 ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ТА МАТЕРІАЛІВ РОБІТ.

3.1.1. Документи - том 1 і опис роботи - том 2 подаються у 2-х примірниках. Крім того, один примірник 1-го та 2-го томів, зберігається в організації (установі), яка представила працю на премію.

3.1.2 Обсяг кожного тому не повинен перевищувати 250 сторінок друкованого тексту. Формат сторінки - 297 х 210 мм.

3.1.3. На обкладинці кожного тому та додаткових примірників реферату обов’язково вказуються:
- повна назва організації (установи), яка висуває працю на премію;
- назва роботи;
- прізвища, імена та по-батькові претендентів, їх наукові ступені, вчені звання, місце роботи та займані посади.

3.1.4. На початку кожного тому повинен бути опис документів із зазначенням сторінок у зростаючій послідовності.

3.1.5. У представлених документах допускається скорочення лише при повторенні раніше розшифрованих назв.

3.1.6. Роботи, оформлені з порушенням вимог даної інструкції, до розгляду не приймаються.


3.2. ДОКУМЕНТИ – ТОМ 1

3.2.1. Лист–подання, у якому вказується точна назва організації (установи), яка представляє роботу, назва роботи, час її початку та закінчення, наукова значимість, масштаби реалізації, техніко-економічні показники та їх порівняння з кращими вітчизняними і зарубіжними аналогами, досягнутий економічний ефект, прізвище, ім'я, по-батькові, посада та місце роботи кожного претендента.
Лист-подання друкується на бланку організації (установи), яка представляє роботу, і підписується її керівником таскріплюється печаткою.

3.2.2. Додаток до листа–подання, в якому вказуються:
– повна назва організації (установи), поштовий індекс, адреса, куди повинна повертатись робота після її розгляду в Комітеті;
– прізвище, ім'я, по-батькові, посада, адреса та службовий телефон особи, призначеної відповідальною за ознайомлення з матеріалами роботи за вимогою представників зацікавлених установ і підприємств, окремих громадян.

3.2.3. Дозвіл на опублікування у відкритій пресі назви і змісту роботи, прізвищ претендентів. Дозвіл підписується керівником організації (установи), яка висунула роботу на премію. Дозвіл подається в одному примірнику і вкладається до першого примірнику документів.

3.2.4. Реферат роботи (обсягом до 10 сторінок), підписаний всіма претендентами на здобуття премії.
В рефераті вказується:
– мета роботи;
– наукова новизна;
– практична значимість;
– загальна кількість публікацій, зокрема у міжнародних журналах з ненульовим імпакт-фактором, в т.ч. вказати окремо за темою роботи, та інша інформація, яка характеризує роботу.
Для роботи в галузі науки і техніки, зокрема, вказується основні її науково–технічні результати (обов'язково у порівнянні з кращими вітчизняними та зарубіжними аналогами), де, коли і в якому обсязі впроваджена робота, досягнута економічна ефективність, з відповідним обґрунтуванням (розрахунками).
Реферат циклу наукових праць повинен обґрунтовувати об'єднання їх в єдиний цикл, обов’язково вказується загальна кількість реферованих публікацій, зокрема у міжнародних журналах, що містяться в базі даних SCOPUS , загальний ідентифікатор SJR (SCImago Journal Rank).
Якщо робота подається повторно, в рефераті необхідно відобразити розвиток, який вона одержала з часу попереднього представлення.

3.2.5. Протокол (протоколи) засідання науково–технічної або вченої ради про відбір кандидатів до складу колективу претендентів, праці якого висуваються на здобуття премії, де вказується назва роботи, хід обговорення та результати таємного голосування претендентів за кожного кандидата окремо. Протокол з відповідними підписамизавіряється печаткою.

3.2.6. Матеріали попереднього обговорення (копії протоколів, рішень, рекомендацій на підтримку роботи про висунення).

3.2.7. Довідка про творчий внесок у роботу на кожного претендента окремо (на 1–2 сторінках), де вказується його посада під час виконання роботи та конкретний творчий внесок, загальна кількість реферованих публікацій та індекс їх цитування.
Довідка підписується керівником установи (організації), де працює претендент. Підпис завіряється печаткою.

3.2.8. Відомості на претендента:
– прізвище, ім'я та по батькові (українською і російською мовами у відповідності із записом у паспорті у називному та давальному відмінках);
– дата народження;
– освіта;
– спеціальність;
– науковий ступінь;
– вчене звання;
– почесні звання;
– місце основної роботи;
– посада;
– службова адреса та телефони (службовий і мобільний);
( вказати п’ятизначний поштовий індекс)
– домашня адреса та телефон.
Відомості заповнюються на бланку тієї організації (установи), де працює претендент, підписуються ним, завіряються керівником організації (установи), скріплюються печаткою. Вказується дата заповнення.
Примітки:
а) якщо після представлення роботи змінились відомості на претендента, про це необхідно протягом двох тижнів повідомити Комітет;
б) якщо претендент представляється посмертно, то у відомостях необхідно вказати адресу та телефон спадкоємця (спадкоємців).

3.2.9. Документи 1–го тому повинні бути підшиті у швидкозшивачі у описаній вище послідовності.

При повторному представленні роботи її висунення та оформлення документів провадиться заново.

3.3. ОПИС РОБОТИ – ТОМ 2

3.3.1 Опис роботи – викладається її зміст, результати та висновки, відмічається значимість одержаних результатів у порівнянні з кращими вітчизняними й світовими аналогами, стан впровадження у виробництво, досягнута економічна ефективність та інші техніко-економічні показники.
Приводиться список публікацій і патентів даної роботи.

3.3.2. До складу 2 тому також включаються:
– довідка про економічну ефективність, одержану від впровадження роботи у виробництво. Довідка підписується керівником підприємства, організації (установи), де здійснено це впровадження;
– копії патентів, авторських свідоцтв, які відносяться до роботи;
– копії документів про випробування і впровадження роботи у виробництво;
– перелік всіх інших наукових праць авторів.

Матеріали та документи другого тому повинні бути переплетені.

3.4. АНОТАЦІЯ РОБОТИ

3.4.1. В анотації роботи вказується назва роботи, прізвища та ініціали претендентів (українською, російською і англійською мовами), точна назва організації (установи), яка представляє роботу, та коротка характеристика роботи, в якій вказується мета роботи, наукова новизна, обґрунтовується її науково практична значимість. Вказується кількість опублікованих монографічних видань, загальна кількість наукових статей, зокрема у міжнародних журналах, що містяться в базі даних SCOPUS, загальний ідентифікатор SJR (SCImago Journal Rank) та загальний індекс цитування робіт претендентів.
Анотація подається в електронному вигляді обсягом до 1–ї сторінки (текстовий редактор Microsoft Word, розмір шрифту 14).

3.5. ДОДАТКОВІ ПРИМІРНИКИ РЕФЕРАТУ

3.5.1. Додаткові 2 примірники реферату роботи із підписами авторів подаються у вигляді окремих брошур.

Реферат роботи подається в електронному вигляді обсягом до 10–ти сторінок (текстовий редакторMicrosoft Word, розмір шрифту 14).
* * *

Матеріали оформленої роботи з супроводжуючими документами приймаються від Національної академії наук України, президій галузевих академій наук, колегій міністерств та інших центральних органів виконавчої влади Секретаріатом Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки за адресою:
03680, м. Київ-5, вул. Горького, 51, кімната 1212.
телефони для довідок та консультацій:(044) 246-78-19, 246-63-00.

* * *
Інструкцію про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічної премії Президента України для молодих учених розроблено згідно з Положенням про щорічну премію Президента України для молодих вчених, затвердженим Указом Президента України від 12 червня 2000 року №779/2000 (зі змінами, внесеними згідно з Указами Президента №104/2001 від 21.02.2001, №253/2003 від 24.03.2003).

Інструкцію затверджено Президією Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки 26 жовтня 2009 року.
Додати коментар
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов cryo.org.ua -> Гранты, конкурсы, премии Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Русская поддержка phpBB