Список форумов cryo.org.ua
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Про Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень

 
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов cryo.org.ua -> Гранты, конкурсы, премии
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Vitaliy Kholodny
Site Admin


Зарегистрирован: 01.07.2005
Сообщения: 506
Откуда: Харьков, Украина / Kharkov, Ukraine

СообщениеДобавлено: Вт Май 22, 2007 5:40 pm    Заголовок сообщения: Про Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень Ответить с цитатой

Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. № 775-V з 1 січня 2008 р. встановлено Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі – Премії) й затверджено Положення про ці Премії. Щороку найталановитішим молодим ученим, які отримали вагомі наукові здобутки при проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень, присуджуватиметься 20 премій в розмірі 20000 грн. кожна.
На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 06.04.07 № 15991/1/1-07 та з метою організації участі молодих учених НАН України в подальших конкурсах на здобуття зазначених Премій Президія НАН України постановляє:

1. Взяти до відома та використання в роботі Положення про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (додається).

2. Керівникам наукових установ НАН України забезпечувати щорічну участь молодих учених НАН України в конкурсах на здобуття Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

3. Науково-організаційному відділу Президії НАН України забезпечувати своєчасне інформування наукових установ НАН України про умови конкурсу та подання до Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти необхідних матеріалів щодо кандидатів на здобуття Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Науково-організаційний відділ Президії НАН України.
Президент Національної академії наук
України
академік НАН України Б.Є.Патон


Перший віце-президент -
головний учений секретар Національної
академії наук України
академік НАН України А.П.Шпак


Последний раз редактировалось: Vitaliy Kholodny (Вт Май 22, 2007 5:43 pm), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Vitaliy Kholodny
Site Admin


Зарегистрирован: 01.07.2005
Сообщения: 506
Откуда: Харьков, Украина / Kharkov, Ukraine

СообщениеДобавлено: Вт Май 22, 2007 5:41 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ПОЛОЖЕННЯ
про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим
ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень
та науково-технічних розробок


1. Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі - Премія) запроваджується для молодих вчених, які отримали вагомі наукові здобутки при проведенні фундаментальних і прикладних наукових досліджень, при цьому:
відкрито раніше невідомі закономірності, отримано принципово нові наукові результати, розроблено нові наукові теорії і концепції, що одержали практичне підтвердження і (або) визнання в Україні та (або) за її межами;
розроблено нові засоби, пристрої, речовини, створено нові штами мікроорганізмів, сорти рослин, породи тварин, докорінно їх удосконалено або використано за новим призначенням, що підтверджується відповідними патентами, та впровадження яких у практику суттєво впливає на вирішення гуманітарних та соціально-економічних проблем (підтверджується актами впровадження);
створено нові об'єкти техніки (засоби, пристрої, технологічні процеси), що за більшістю технічних параметрів відповідають світовому рівню або перевищують його (підтверджується патентами про винахід), та впровадження яких у практику суттєво впливає на вирішення гуманітарних і соціально-економічних проблем (підтверджується актами впровадження);
створено нові ефективні засоби навчання і підготовки спеціалістів.

2. Висунення кандидатур на присудження Премії проводиться вченими (науковими, науково-технічними, технічними) радами наукових установ із залученням наукової громадськості, забезпеченням широкого обговорення, гласності та відкритості.
На присудження Премії не висуваються кандидатури, відповідні праці яких були відзначені державними нагородами України.
Колектив претендентів на присудження однієї Премії не може перевищувати 4-х осіб.
Премія може присуджуватися авторові (колективу претендентів або співавторів) один раз.
У разі присудження Премії колективу авторів її грошова частина ділиться між ними порівну і виплачується кожному відповідно.
Претендентам на присудження Премії станом на 1 квітня року проведення конкурсу має бути менше 35 років.
Наукові установи за рішенням відповідних вчених рад подають за підпорядкуванням пропозиції про присудження Премій до центральних органів виконавчої влади чи Національній, галузевим академіям наук України. Зазначені пропозиції можуть також подаватися відповідно до Верховної Ради Автономної Республіки Крим чи місцевих рад.

3. Клопотання про присудження Премії подається до Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти центральними органами виконавчої влади, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами, Національною та галузевими академіями наук України до 1 квітня щорічно.

4. Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти для розгляду та конкурсного відбору претендентів на присудження Премії утворюється Конкурсна комісія з призначення Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі - Конкурсна комісія).
Конкурсну комісію очолює голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. До складу Конкурсної комісії обов'язково залучаються провідні вчені з відповідних наукових напрямів. Склад Конкурсної комісії затверджує голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Члени Конкурсної комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.
Періодичність проведення засідань Конкурсної комісії визначається її головою.

5. Для широкого ознайомлення громадськості з претендентами на присудження Премії та їх працями відповідна інформація публікується в установленому порядку в газеті Верховної Ради України "Голос України".
Рецензії, відгуки, зауваження, що надходять до Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, на матеріали щодо робіт претендентів на присудження Премії враховуються під час прийняття рішення Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти про присудження Премії.

6. Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти за поданням Конкурсної комісії щорічно до 1 листопада вносить до Верховної Ради України подання про присудження Премії.

7. Верховна Рада України до 1 грудня щорічно приймає рішення про присудження Премії.

8. Особам, яким присуджено Премію, в урочистій обстановці вручаються свідоцтво і почесний знак установленого зразка. Опис відповідного свідоцтва і почесного знака затверджується Верховною Радою України.

9. Виплата Премій здійснюється за рахунок коштів, передбачених кошторисом Верховної Ради України.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Vitaliy Kholodny
Site Admin


Зарегистрирован: 01.07.2005
Сообщения: 506
Откуда: Харьков, Украина / Kharkov, Ukraine

СообщениеДобавлено: Пт Мар 20, 2009 6:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

НАН України своїм листом від 4 березня 2009 р. №9к/386-8 поінформувала наукові установи НАН України про проведення конкурсу на здобуття 20 премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, які засновано Постановою Верховної Ради України від 16.03.07 №775-V. Розмір Премії дорівнює 20 тис.грн. кожна. Премії встановлено з метою сприяння розвитку вітчизняної науки і техніки, активізації участі талановитих молодих учених у проведенні міждисциплінарних фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок, інноваційному розвитку держави, підвищенню престижу наукового працівника та його ролі у суспільстві.

Матеріали праць молодих учених висунутих науковими установами НАН України прийматимуться до 25 березня ц.р. за адресою: 01601, Київ, вул. Володимирська, 54, Президія НАН України, Комісія по роботі з науковою молоддю НАН України, к. 523. Довідки за телефоном 239-64-51.

Матеріали слід оформлювати згідно з Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

ArrowПосилання
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Vitaliy Kholodny
Site Admin


Зарегистрирован: 01.07.2005
Сообщения: 506
Откуда: Харьков, Украина / Kharkov, Ukraine

СообщениеДобавлено: Вт Мар 02, 2010 5:20 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

2010 року гранічним терміном прийому документів встановлено 20 березня.

Інструкція по оформленню

Рекомендації по оформленню
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
андрей тарасовЗарегистрирован: 24.01.2006
Сообщения: 121
Откуда: uk

СообщениеДобавлено: Пт Мар 05, 2010 1:37 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вообще, всё это по-прежнему комично, непрозрачно и... как бе маловато. Тот факт, что Верховна Рада платит кому-то деньги, подразумевает, что она эти деньги зарабатывает. Интересно, как? Забавно, что премия больше номинальной месячной зарплаты нового украинского президента.

Тем не менее, желаю удачи в нелёгком деле выжимания денекк из незалежного истеблишмента!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Этот форум закрыт, вы не можете писать новые сообщения и редактировать старые.   Эта тема закрыта, вы не можете писать ответы и редактировать сообщения.    Список форумов cryo.org.ua -> Гранты, конкурсы, премии Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Русская поддержка phpBB